İletişim Bilgileri

BARAKA istanbul

  • Yetkili Kişi: Müşteri Temsilcisi
  • Telefon numarası: +90 (212) 644-34-06, pbx
  • Adres: Depo Vatan Mah. No:44, B.Paşa, İstanbul, 34000, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Teslimat & İadeler

15.02.2013 13:07

Teslimatlar………………………………………………………………..

Ürün teslimatlarımızda Kargo firması kullanılmaktadır. Siparişleriniz aynı iş günü içinde kargo firmasına verilir. Kargo firmasının kimi bölgelere gidememesi durumunda siparişi veren kişi kargo firmasının en yakın şubesinden sipariş verdiği ürünü teslim alabilir.

Çoğu sanal mağazadan farklı bir ödeme kabül şekli uygulamaktayız. Sipariş ettiğiniz ürünleri kapınızda Kargo görevlisine yapacaksınız.

Saat 15.00' ten sonra gelen siparişler bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cuma günü 15.00' ten sonra gelen siparişler takip eden pazartesi günü alınmış olarak kabul edilir. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir

Ürünler sadece siparişi veren kişiye ve siparişin verildiği adreste teslim edilir. Teslimatın gerçekleşebilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini ve telefonunu vermeniz yararlı olacaktır. Verilen adreste bulunamayan müşterinin ürünü ilgili şubeye götürülür. Buradan 4 gün içinde alınmayan ürünler iade edilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İadeler………………………………………………………………….

Satın aldığınız ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uyarak, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade başvurularınız için bize telefon yada mail yoluyla bildirebilirsiniz.

İade işlemlerinde kargo ücreti Müşteriye aittir. İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile yapılmalıdır. Ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade edeceğiniz ürünü, sizlere gönderdiğimiz fatura ile birlikte ve neden ürünü iade ettiğinizi anlatan bir dilekçe ile bizlere iade etmeniz gerekmektedir. Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş verilmelidir. Boya gibi ürünün orjinalliğinin doğrulanamayacağı ve niteliği değiştirilebilen ürünlerin iadeleri için ambalajlarının açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürünü, size teslim edildiği andaki durumu ile geri vermeniz gerekir eğer ürünü kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı ödemekle yükümlüsünüz. İadeye gelen ürünler tarafımızdan incelenir, ve teknik raporun sonucuna göre iade kabul edilir.

Yukarıdaki iade şartları yerine getirilmiş ise iade işlemi başlatılır. Bu işlem 3-7 gün arasında değişmektedir. İadeyi onayladığımızda sizlerle görüşülecektir.

Siparişinizin ödemesi kredi kartı ile yapıldı ise iade bedeli kredi kartınıza, siparişinizin ödemesi havale ile yapıldı ise bilgilerini vereceğiniz banka hesabınıza gönderilecektir.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Web Sitemiz, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

BARAKA istanbul / Tekstil ürünleri imalatı ve toptan satış