İletişim Bilgileri

BARAKA istanbul

  • Yetkili Kişi: Müşteri Temsilcisi
  • Telefon numarası: +90 (212) 644-34-06, pbx
  • Adres: Depo Vatan Mah. No:44, B.Paşa, İstanbul, 34000, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Gizlilik Bildirimi

15.02.2013 13:11

Gizlilik Bildirimi:

Web Sitemizde webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Web Sitemizde kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi:

Web Sitemizin kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Web Sitemizde ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Web Sitemizin veri tabanında bulunmaktadır. Kullanıcılar, Web Sitemiz web sayfasın daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Web Sitemizin kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "KULLANICI BİLGİLERİ"nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.

Diğer Toplanan Bilgiler:

Web Sitemiz, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği veya kullanıcının beğeneceği tahmin edilen içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Kişisel Bilgilerin Paylaşımı:

Web Sitemizin kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında kayıt sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Web Sitemiz tarafından paylaşılmamaktadır. Web Sitemiz, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Web Sitemiz kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Web Sitemiz veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır.
Web Sitemiz, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Web Sitemiz kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere (örneğin nakliye firmasına isim ve adresinizin verilmesi gibi),

D) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde. Resmi makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın Web Sitemizin sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde Web Sitemiz, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Web Sitemiz portalındaki on line aktivite, gerekse Web Sitemiz' e bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Web Sitemiz tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Web Sitemiz aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Web Sitemiz şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Web Sitemiz, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

BARAKA istanbul / Tekstil ürünleri imalatı ve toptan satış